2019 Uzlaştırmacı Eğitimi Başvuru Paneli

Telefon: 0332 606 05 90

uzlastirmaci@selcuk.edu.tr

Selçuk Üniversitesi 2019 Uzlaştırmacı Eğitim Programı

Bakanlık tarafından yapılan sistem değişikliği sebebi ile bir eğitimci yalnızca günde 8 saat derse girme durumu ile karşı karşıya olduğundan ve derslerin en geç 22:00'da bitmesi gerektiği değişiklikleri tarafımıza tebliğ edilmiş olup , akşam dersleri saat 14:00'da başlayıp 22:00'da bitecektir. Bu kapsam ders saatleri düzenlenerek en kısa sürede açıklanacaktır.

Sayın Uzlaştırmacı Adayı ;

Eğitimler 25 Kişinin oluştuğu Tüm İL ve İLÇELER'de Açılmaktadır.
Eğitim ücreti 900 TL'dir.

Kayıt Bilgisi:

Sayın uzlaştırmacı adayı;
Lütfen kayıt olmadan önce kimler kayıt olabilir sekmesinden eğitime katılıp katılamayacağınızı doğrulayınız. Herhangi bir nedenle ücret iadesi yapılamamaktadır.

Öncelikle Kayıt ol Sekmesinden kayıt oluşturunuz , Gelen ekranda Ödeme tipini seçerek Kredi kartı veya Nakit İşaretleyiniz.

Nakit Ödemelerde Cep Telefonunuza Ve Kayıtlı E mail adresinize Üniversitemize ait döner sermaye hesap bilgileri iletilecektir. 48 Saat içerisinde Ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmetedir.

Dekontun açıklama kısmına SELÇUKSEM, Ad-Soyad, TC Numaranız ve Uzlaştırmacı Eğitimi yazmanız gerekmektedir.

Ödemenizi yaptıktan sonra Kayıt ol Sekmesine tekrar giriş yaparak TC kimlik numarası ile kaydınıza ulaşınız ve Dekontunuzu yükleyiniz.
Kredi Kartı Ödemelerde Sistemden Kayıt olduktan sonra Karşınıza çıkan formu doldurarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemesi yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kayıt ol kısmına girilen bilgiler haricinde herhangi bir evrak istenmemektedir.

Kayıt olıldıktan sonra danışmanlarımız sizi arayarak , sınıf atamanızı yapılacaktır , Ders Saatleri günleri ve Ders Programı telefonunuza SMS olarak iletilecektir.


HABERLERİ YAKINDAN TAKİP ETMEK İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA ABONE OLUN
Diger Soru ve Bilgi edinme talepleriniz için :
Telefon: 0332 606 05 90
uzlastirmaci@selcuk.edu.tr